Що таке координовані ігри, «групи смерті»,ігри з «подвійним обличчям»?
За останні роки виготовлення комп'ютерних ігор перетворилося на цілу галузь. Грають всі: від маленьких дітей до пенсіонерів, від академіків до домогосподарок.
Більш тверезий погляд на речі показує, що є підстави для тривоги. Щоб зрозуміти, що саме викликає тривогу, потрібно порівняти інтернет розважальні ігри з іграми які маєють на меті психологічний вплив на підлітків.
У соцмережах з’явилися групи, в яких кваліфіковані психологи доводять дітей до самогубства, про це повідомляє департамент кіберполіції Національної поліції України. Зараз поліцейські з різних регіонів країни повідомляють про вдалі заходи із запобігання таким випадкам та закликають батьків бути уважнішими до своїх дітей. Психологи ж наполягають на тому, що суїцидальні настрої притаманні підліткам, особливо зі все більшим зануренням у віртуальний комп’ютерний світ.
Гіперактивні діти
"Така дитина нетерпляча та метушлива. Імпульсивна та агресивна. Не може утримувати на чомусь увагу більше ніж 5-10 хвилин. Багато і швидко розмовляє, задає незлічену кількість запитань, але на відповіді не чекає, бо за мить встигає зацікавитись чимось іншим", - домальовує картину психолог. Ці симптоми, а також надмірне нервове збудження, недостатній контроль над рухами та емоціями, погана координація рухів, швидка втома визначають синдром гіперактивності. Багато фахівців відзначають щорічне збільшення кількості дітей з таким психічним розладом. Докладніше